1. 50 VZ muži - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lizec Jiří 1997 SpHoř 28.95 10/5 432 III. VT
2. Strejček Michal 1997 FEZKO 31.46 11/6 336
3. Brabec Jiří 1997 FEZKO 34.18 10/4 262
4. Prantl Antonín 1997 FEZKO --- 5/3 0

1. 50 VZ muži - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kracík Tomáš 1998 PKPí 27.30 13/7 515 III. VT
2. Machník Tomáš 1998 PKPí 27.60 12/4 498 III. VT
3. Čarek Filip 1999 PKPí 27.97 13/1 479 III. VT
4. Kracík Filip 1998 PKPí 28.20 12/5 467 III. VT
5. Bláha Jakub 1999 LoBe 28.52 13/8 452 III. VT
6. Douša Dominik 1998 RPl 30.34 10/6 375
7. Sedláček Ondřej 1998 PKMo 30.60 12/2 366
8. Průdek Josef 1999 PKMo 30.69 11/3 362
9. Panenka Tomáš 1999 TJKt 36.31 6/2 219

1. 50 VZ muži - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Svoboda Kristián 2000 PKPí 26.58 13/3 558 II. VT
2. Švehla František 2000 LoBe 29.17 12/7 422 III. VT
3. Bouška Jan 2000 LoBe 30.45 11/4 371
4. Novák Pavel 2000 LoBe 30.56 12/8 367
5. Cozl David 2001 LoBe 31.09 12/6 349
6. Velík Adam 2000 POKr 31.61 11/5 332
7. Palivec Adam 2001 FEZKO 32.22 11/1 313
8. Podešť Michal 2001 FaBr 32.24 9/2 313
9. Chrzanowský Tadeáš 2001 USK 32.31 10/3 311
10. Hlaváček Jan 2001 POKr 32.52 11/8 305
11. Gerasimov David 2001 KSPKl 33.84 10/1 270
12. Palata Jan 2001 LoBe 34.05 8/2 265
13. Michálek Filip 2001 PKJH 34.09 8/3 264
14. Strejček Václav 2000 FEZKO 34.67 6/8 251
15. Lajčuk Leonard 2000 LoBe 34.97 9/5 245
16. Kešnar Jonáš 2001 PKJH 38.38 8/8 185

1. 50 VZ muži - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Stríž Vojtěch 2002 PKMo 30.96 12/1 353
2. Javorský Ondřej 2002 TJTá 32.49 11/2 305
3. Švec Petr 2002 RPl 34.10 9/6 264
4. Kořínek Jakub 2002 POKr 34.67 10/7 251
5. Lizec Jan 2003 SpHoř 35.10 9/4 242
6. Heinzl Lukáš 2003 TJPra 35.16 9/3 241
7. Krása Ondřej 2003 TJPra 35.29 9/7 238
8. Zástava Jan 2003 PKPí 35.35 8/7 237
9. Míka Tomáš 2003 LoBe 35.39 8/6 236
10. Ředina Petr 2002 FEZKO 36.42 8/4 217
11. Neliba Tadeáš 2003 LoBe 36.48 9/8 216
12. Červinka Marek 2002 USK 36.52 7/7 215
13. Procházka Michael 2003 LoBe 36.61 6/6 213
14. Koželuh Adam 2003 SpHoř 36.64 8/5 213
15. Svoboda Šimon 2003 TJKt 37.03 7/2 206
16. Fidler Patrik 2003 TJPra 37.04 6/3 206
17. Kareš Petr 2002 SpHoř 37.51 6/4 198
18. Šimák Antonín 2003 PKPí 37.84 6/1 193
19. Průdek Jan 2003 PKMo 38.82 6/5 179
20. Vondráček František 2003 KSPKl 40.26 4/7 161
21. Papáček Adam 2003 PKJH 40.54 4/4 157
22. Gerasimov Mark 2002 KSPKl 40.55 3/5 157
23. Pešek Tomáš 2003 FEZKO 41.02 4/1 152
24. Leszkow Jakub 2003 TJPra 41.44 4/5 147
25. Petřík Lukáš 2002 FEZKO 41.53 2/3 146
26. Stupka Pavel 2002 PKJH 41.74 3/2 144
27. Sedláček Ondřej 2002 FEZKO 45.91 1/4 108
28. Beneš Jiří 2003 PKPí 46.40 3/3 105
29. Hejdánek Šimon 2003 FEZKO 47.76 2/7 96
30. Rajdoš Dominik 2002 FEZKO 50.43 2/8 82
31. Brabenec Lukáš 2003 FEZKO --- 2/5 0

1. 50 VZ muži - 2004 - 2005
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hrdlička Matěj 2004 SwpPr 36.10 9/1 223
2. Kolman Vít 2004 KSPKl 36.41 7/1 217
3. Břečka Vojtěch 2005 TJTá 36.50 7/5 215
4. Desort Antonín 2004 SlPl 37.66 7/3 196
5. Václavík Jiří 2004 FEZKO 37.92 7/8 192
6. Nosek Jan 2004 SpHoř 38.58 7/4 182
7. Sabo Jiří 2004 KPSRa 39.02 7/6 176
8. Novotný Lukáš 2005 PKMo 39.36 5/4 172
9. Borovka Denis 2005 KSPKl 39.58 5/7 169
10. Salvet Martin 2004 PKMo 40.17 5/6 162
11. Budik Viktor 2004 nereg 40.44 5/5 158
12. Mňuk Richard 2004 PKJH 41.05 4/3 151
13. Přibyl Elias 2005 nereg 42.90 2/6 133
14. Tichota Jan 2004 nereg 43.13 3/8 131
15. Krejčíř Samuel 2004 PKJH 43.31 3/4 129
16. Michálek Šimon 2005 PKJH 43.40 5/1 128
17. Krejćíř Matyas 2005 PKJH 44.46 3/1 119
18. Hašek Daniel 2005 PKMo 45.11 3/6 114
19. Albrecht Karel 2004 KSPKl 45.77 4/8 109
20. Vokáč Šimon 2005 TJKt 47.13 5/2 100
21. Michalko Aleš 2004 FEZKO 47.56 2/4 97
22. Stárek Jan 2005 TJPra 48.11 1/7 94
23. Hora Tadeáš 2005 KSPKl 51.09 2/1 79
24. Vrhel Šimon 2005 TJPra 52.45 2/2 73
25. Levenets Daniel 2004 FEZKO 57.34 1/2 56
26. Machač Tomáš 2004 KSPKl 58.89 1/5 51
27. Ředina Michael 2005 FEZKO --- 4/2 0

1. 50 VZ muži - 2006
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Reindl Daniel 2006 FEZKO 48.98 1/3 89
2. Tikal Miroslav 2006 FEZKO 57.16 1/6 56

1. 50 VZ muži - 2007...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hrdlička Štěpánek 2008 SwpPr 01:10.04 1/1 30

Závodníci mimo soutěž
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
Špok Ondřej 1985 PKJH 27.88 13/6 483 III. VT

2. 50 VZ ženy - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Svobodová Natálie 1996 PKPí 31.94 10/4 457 III. VT
2. Mrkosová Adéla 1997 TJKt 31.94 11/5 457 III. VT

2. 50 VZ ženy - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Cusacková Jessica 1999 KPSRa 31.94 10/5 457 III. VT
2. Železná Michaela 1999 KPSRa 32.15 11/4 449 III. VT
3. Vaníčková Eliška 1999 TJPra 33.17 11/1 408
4. Vargová Pavlína 1999 SlPl 34.02 11/2 379
5. Chrzanowská Alexandra 1999 USK 34.56 10/6 361

2. 50 VZ ženy - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. - 2. Mourková Daniela 2000 USK 28.87 12/5 619 II. VT
1. - 2. Štemberová Kristýna 2000 KSPKl 28.87 12/4 619 II. VT
3. Sýkorová Klára 2001 LoBe 31.81 12/6 463 III. VT
4. Štěpánková Simona 2001 POKr 32.31 12/8 442 III. VT
5. Bernáthová Alžběta 2001 POKr 32.73 11/8 425 III. VT
6. Uhlová Barbora 2001 SlPl 32.92 11/3 418
7. Soumarová Adéla 2001 TJPra 33.59 10/1 393
8. Mordová Anna 2001 KPSRa 33.71 10/7 389
9. Horová Veronika 2000 PKMo 33.78 10/2 387
10. Mrkosová Bára 2000 TJKt 33.90 11/6 383
11. - 12. Neradová Lucie 2000 USK 34.98 9/4 348
11. - 12. Zralá Daniela 2000 FEZKO 34.98 9/5 348
13. Bláhová Klára 2000 LoBe 35.29 8/4 339
14. Vebrová Berenika 2001 USK 35.30 9/6 339
15. Souhradová Lucie 2001 PKPí 35.96 9/3 321
16. Nosková Kristýna 2001 TJPra 38.26 7/2 266

2. 50 VZ ženy - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Černá Karolína 2003 FaBr 32.26 12/7 444 III. VT
2. Zajacová Jindřiška 2002 LoBe 33.80 10/8 386
3. Vopatová Veronika 2002 PKMo 34.34 10/3 368
4. Gregorová Eliška 2002 KPSRa 34.93 9/1 350
5. Venturová Monika 2002 USK 35.29 8/5 339
6. - 7. Machníková Natálie 2002 TJPra 35.69 7/4 328
6. - 7. Zralá Linda 2003 FEZKO 35.69 7/5 328
8. Bezpalcová Karolína 2003 TJKt 36.36 8/7 310
9. Schneiderová Sabina 2002 USK 36.58 9/2 305
10. - 11. Prušáková Natálie 2003 FEZKO 37.84 6/2 275
10. - 11. Molnárová Dita 2002 SlPl 37.84 9/8 275
12. Svobodová Markéta 2002 TJKt 38.82 7/7 255
13. Pavelková Alena 2003 FEZKO 39.04 6/3 250
14. Eisenmayerová Lucie 2003 PKMo 39.48 8/3 242
15. Brychtová Eliška 2002 LoBe 39.99 8/2 233
16. Šafandová Tereza 2002 FEZKO 40.53 6/7 224
17. Kusovská Adéla 2003 USK 41.38 7/8 210
18. Žáčková Jůlie 2003 LoBe 41.68 5/4 206
19. Stašková Sára 2003 KSPKl 41.83 6/4 204
20. Hejtmánková Valerie 2003 FEZKO 42.40 4/6 196
21. Krásová Kateřina 2003 TJPra 43.08 7/6 186
22. Urbanová Alena 2003 USK 43.52 5/8 181
23. Kopkašová Adriana 2003 FEZKO 46.22 5/3 151
24. Faloutová Jana 2003 KSPKl 46.84 4/2 145
25. Ženíšková Eliška 2003 TJPra 48.50 4/3 131
26. Pekárková Eliška 2003 PKPí 53.53 4/1 97
27. Šlosková Berenika 2003 TJPra 54.71 2/8 91

2. 50 VZ ženy - 2004 - 2005
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mostková Viktorie 2004 POKr 33.78 11/7 387
2. Kinterová Terezie 2004 PKJH 34.28 12/2 370
3. Běhounková Anna 2004 USK 37.37 8/1 286
4. Krobová Hana 2004 KPSRa 39.54 8/6 241
5. Vaňková Barbora 2005 SlPl 39.61 8/8 240
6. Korytarová Anna 2005 TJPra 41.38 7/3 210
7. Myšková Aneta 2004 FEZKO 41.68 5/5 206
8. Manová Hana 2005 FEZKO 42.04 3/5 201
9. Horvátová Anna 2004 SlPl 42.31 6/6 197
10. Prošková Agáta 2004 USK 42.54 7/1 194
11. Jílková Pavla 2005 KSPKl 43.53 6/5 181
12. Marešová Simona 2005 TJTá 44.56 2/3 168
13. Poustecká Lucie 2004 TJTá 44.78 5/7 166
14. Kollrosová Michaela 2004 FEZKO 44.86 6/1 165
15. Mikešová Lucie 2004 TJPra 45.43 3/3 159
16. - 17. Polanská Anna 2004 USK 45.50 4/4 158
16. - 17. Hinštová Nikola 2004 TJPra 45.50 4/5 158
18. Činovská Karolína 2004 FEZKO 45.72 5/2 156
19. Šleisová Marie 2004 SlPl 46.62 5/1 147
20. Pernerová Andrea 2004 PKPí 50.42 2/7 116
21. Hořínková Liliana 2004 TJPra 51.04 2/2 112
22. Fialová Tereza 2005 TJTá 52.29 2/5 104
23. Bartošová Lucie 2004 FEZKO 52.63 3/8 102
24. Fidlerová Lenka 2005 TJPra 52.93 2/4 101
25. Kopkašová Anna 2005 FEZKO 01:01.82 1/3 63
26. Příbrská Aneta 2005 KSPKl 01:02.69 1/5 60
27. Jodasová Kristýna 2005 KPSRa 01:03.75 1/4 58
28. Lazarová Lucie 2005 FEZKO --- 3/1 0

2. 50 VZ ženy - 2006
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Sýkorová Tereza anna 2006 SpHoř 41.37 5/6 211
2. Kakosová Aneta 2006 TJTá 50.69 3/2 114
3. Herzigová Kateřina 2006 FEZKO 55.82 3/6 86
4. Vokounová Petra 2006 TJPra 57.16 2/6 80
5. Macholdová Markéta 2006 TJTá 01:00.61 1/6 67
6. Polanská Marie 2006 USK 01:02.65 1/2 61
7. Stögerová Sára 2006 FEZKO 01:17.43 1/7 32

2. 50 VZ ženy - 2007...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Manová Lucie 2007 FEZKO 01:10.47 1/1 43


3. 100 P muži - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lizec Jiří 1997 SpHoř 01:20.00 8/2 425 III. VT
2. Strejček Michal 1997 FEZKO 01:32.95 7/2 271
3. Brabec Jiří 1997 FEZKO 01:38.65 6/6 227
4. Prantl Antonín 1997 FEZKO --- 5/6 0

3. 100 P muži - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Sedláček Ondřej 1998 PKMo 01:16.76 8/6 481 III. VT
2. Douša Dominik 1998 RPl 01:32.71 6/3 273
3. Panenka Tomáš 1999 TJKt 01:38.41 6/4 228
4. Budil Martin 1998 USK 01:44.61 7/4 190

3. 100 P muži - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Bouška Jan 2000 LoBe 01:26.81 8/7 333
2. Vokáč Matěj 2000 TJKt 01:30.34 6/8 295
3. Linhart Kryštof 2001 SlPl 01:32.14 7/5 278
4. Palivec Adam 2001 FEZKO 01:34.33 7/1 259
5. Chrzanowský Tadeáš 2001 USK 01:34.64 6/2 257
6. Michálek Filip 2001 PKJH 01:38.15 7/7 230
7. Podešť Michal 2001 FaBr 01:38.26 6/7 230
8. Louda Jakub 2001 SlPl 01:38.28 7/3 229
9. Gerasimov David 2001 KSPKl 01:38.41 6/1 228
10. Palata Jan 2001 LoBe 01:41.59 5/3 208
11. Kešnar Jonáš 2001 PKJH 01:47.02 4/4 178

3. 100 P muži - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Javorský Ondřej 2002 TJTá 01:34.51 8/8 258
2. Míka Tomáš 2003 LoBe 01:40.96 5/5 212
3. Lizec Jan 2003 SpHoř 01:42.00 5/4 205
4. Průdek Jan 2003 PKMo 01:42.22 5/8 204
5. Heinzl Lukáš 2003 TJPra 01:43.58 5/2 196
6. Kučera Filip 2003 KSPKl 01:43.64 5/1 196
7. Strejc Michal 2002 TJTá 01:44.09 4/5 193
8. Svoboda Šimon 2003 TJKt 01:46.44 5/7 181
9. Gerasimov Mark 2002 KSPKl 01:47.86 3/3 174
10. Fidler Patrik 2003 TJPra 01:50.48 3/4 161
11. Ředina Petr 2002 FEZKO 01:51.60 4/6 157
12. Papáček Adam 2003 PKJH 01:51.99 4/8 155
13. Kareš Petr 2002 SpHoř 01:53.60 4/2 149
14. Trkovský Jan 2003 PKPí 01:55.68 3/5 141
15. Polanský Dominik 2003 PKPí 01:57.91 3/8 133
16. Stupka Pavel 2002 PKJH 01:57.92 2/8 133
17. Rajdoš Dominik 2002 FEZKO 01:59.06 1/4 129
18. Pešek Tomáš 2003 FEZKO 02:01.25 3/2 122
19. Beneš Jiří 2003 PKPí 02:03.83 2/4 115
20. Petřík Lukáš 2002 FEZKO 02:04.34 2/1 113
21. Sedláček Ondřej 2002 FEZKO 02:04.68 3/1 112
22. Hejdánek Šimon 2003 FEZKO 02:12.16 1/3 94
23. Brabenec Lukáš 2003 FEZKO --- 3/7 0

3. 100 P muži - 2004...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hrdlička Matěj 2004 SwpPr 01:47.14 4/3 177
2. Novotný Lukáš 2005 PKMo 01:56.19 4/7 139
3. Albrecht Karel 2004 KSPKl 01:56.50 4/1 138
4. Vrhel Šimon 2005 TJPra 01:59.79 2/5 127
5. Václavík Jiří 2004 FEZKO 02:02.51 2/7 118
6. Reindl Daniel 2006 FEZKO 02:04.29 2/2 113
7. Salvet Martin 2004 PKMo 02:06.85 2/6 107
8. Michalko Aleš 2004 FEZKO 02:07.81 3/6 104
9. Tikal Miroslav 2006 FEZKO 02:14.57 1/5 89
10. Levenets Daniel 2004 FEZKO 02:20.54 1/6 78
11. Novotný Tomáš 2005 PKMo 02:26.75 1/2 69

Závodníci mimo soutěž
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
Špok Ondřej 1985 PKJH 01:22.52 8/1 387

4. 100 P ženy - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Svobodová Natálie 1996 PKPí 01:24.65 8/3 496 III. VT
2. Jůdová Milena 1997 TJKt 01:36.00 7/3 340

4. 100 P ženy - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mňuková Viktorie 1999 PKJH 01:26.00 8/7 473 III. VT
2. Hamouzová Barbora 1999 KSPKl 01:29.25 8/1 423 III. VT
3. Železná Michaela 1999 KPSRa 01:30.76 8/8 403
4. Krůsová Gabriela 1999 TJKt 01:31.33 7/2 395
5. Kováříková Lucie 1999 SlPl 01:33.66 7/5 366
6. Vargová Pavlína 1999 SlPl 01:39.69 7/6 304
7. Kutá Pavla 1999 FEZKO 01:41.08 6/4 291

4. 100 P ženy - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Doubnerová Adéla 2000 KSPKl 01:23.77 8/5 512 III. VT
2. Štemberová Kristýna 2000 KSPKl 01:25.63 8/4 479 III. VT
3. Kafková Karolína 2000 KSPKl 01:26.07 8/6 472 III. VT
4. Jelínková Johana 2001 KSPKl 01:26.93 8/2 458 III. VT
5. Chaloupková Aneta 2000 KPSRa 01:32.80 6/6 377
6. Novotná Monika 2001 PKMo 01:36.48 7/4 335
7. Nociarová Nela 2001 FaBr 01:36.91 6/2 331
8. Nosková Kristýna 2001 TJPra 01:37.52 7/1 325
9. Lamprechtová Tereza 2001 LoBe 01:42.13 6/3 283
10. Bernáthová Alžběta 2001 POKr 01:42.93 6/7 276
11. Černá Martina 2000 TJKt 01:43.49 6/5 272
12. Neradová Lucie 2000 USK 01:45.70 4/5 255
13. Zralá Daniela 2000 FEZKO 01:48.25 5/7 237

4. 100 P ženy - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hronešová Denisa 2002 PKJH 01:35.17 7/8 349
2. Egermajerová Aneta 2002 KPSRa 01:36.10 7/7 339
3. Paclíková Karolina 2003 TJPra 01:42.90 5/5 276
4. Pavelková Alena 2003 FEZKO 01:42.95 6/8 276
5. Vyčítalová Kateřina 2003 KSPKl 01:43.56 5/6 271
6. Hašková Zuzana 2002 TJKt 01:45.44 6/1 257
7. Pecušová Gabriela 2002 KSPKl 01:47.05 4/7 245
8. Kopkašová Adriana 2003 FEZKO 01:49.22 5/8 231
9. Šafandová Tereza 2002 FEZKO 01:49.89 3/5 227
10. Krásová Kateřina 2003 TJPra 01:51.57 4/2 217
11. Marková Eva 2003 TJKt 01:51.61 5/3 217
12. Prušáková Natálie 2003 FEZKO 01:51.64 4/4 216
13. Zralá Linda 2003 FEZKO 01:52.35 3/8 212
14. Žáčková Jůlie 2003 LoBe 01:56.10 3/3 192
15. Hejtmánková Valerie 2003 FEZKO 01:57.15 3/7 187
16. Urbanová Alena 2003 USK 01:59.02 2/7 179
17. Ženíšková Eliška 2003 TJPra 02:00.22 2/1 173
18. Faloutová Jana 2003 KSPKl 02:00.33 2/3 173
19. Šlosková Berenika 2003 TJPra 02:03.27 2/2 161
20. Macholdová Tereza 2003 TJTá --- 5/2 0

4. 100 P ženy - 2004...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Vacková Natálie 2005 SlPl 01:45.70 5/1 255
2. Myšková Aneta 2004 FEZKO 01:49.49 4/8 229
3. Činovská Karolína 2004 FEZKO 01:49.89 3/4 227
4. Fidlerová Lenka 2005 TJPra 01:51.19 3/6 219
5. Korytarová Anna 2005 TJPra 01:51.53 4/6 217
6. Manová Hana 2005 FEZKO 01:53.18 4/1 208
7. Kollrosová Michaela 2004 FEZKO 01:53.25 3/1 207
8. Marešová Simona 2005 TJTá 01:58.10 2/8 183
9. Poustecká Lucie 2004 TJTá 01:59.96 2/5 174
10. Hinštová Nikola 2004 TJPra 02:00.67 2/6 171
11. Bláhová Tereza 2005 TJKt 02:04.10 1/4 158
12. Šleisová Marie 2004 SlPl 02:06.06 1/5 150
13. Herzigová Kateřina 2006 FEZKO 02:08.71 1/3 141
14. Mikešová Lucie 2004 TJPra 02:08.99 1/7 140
15. Hořínková Liliana 2004 TJPra 02:09.07 1/6 140
16. Fialová Tereza 2005 TJTá 02:11.07 1/8 134
17. Bartošová Lucie 2004 FEZKO 02:17.16 2/4 117
18. Kopkašová Anna 2005 FEZKO 02:23.55 1/2 102
19. Stögerová Sára 2006 FEZKO 02:33.54 1/1 83


5. 200 VZ muži - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT

5. 200 VZ muži - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Bláha Jakub 1999 LoBe 02:17.19 4/5 460 III. VT
100 m: 01:04.70
2. Machník Tomáš 1998 PKPí 02:19.62 4/2 437 III. VT
100 m: 01:05.72
3. Průdek Josef 1999 PKMo 02:35.95 3/6 313
100 m: 01:12.53
4. Douša Dominik 1998 RPl 02:46.98 2/7 255
100 m: 01:18.71
5. Budil Martin 1998 USK 02:51.89 2/5 234
100 m: 01:21.98

5. 200 VZ muži - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Miko Dušan 2000 LoBe 02:09.72 4/4 545 II. VT
100 m: 01:01.52
2. Švehla František 2000 LoBe 02:25.00 4/6 390
100 m: 01:08.96
3. Novák Pavel 2000 LoBe 02:25.76 4/7 384
100 m: 01:11.11
4. Al reyahi Sami 2001 KSPKl 02:28.52 4/1 363
100 m: 01:11.24
5. Velík Adam 2000 POKr 02:40.52 3/3 287
100 m: 01:17.62
6. Michálek Filip 2001 PKJH 02:40.77 3/1 286
100 m: 01:19.02
7. Lajčuk Leonard 2000 LoBe 02:41.09 3/2 284
100 m: 01:18.72
8. Palata Jan 2001 LoBe 02:47.76 2/2 252
100 m: 01:23.53

5. 200 VZ muži - 2002...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Stríž Vojtěch 2002 PKMo 02:25.98 4/8 382
100 m: 01:11.94
2. Souček Marek 2002 KSPKl 02:29.82 3/5 354
100 m: 01:12.19
3. Ludvík David 2002 LoBe 02:35.72 3/4 315
100 m: 01:15.28
4. Švec Petr 2002 RPl 02:40.93 3/7 285
100 m: 01:18.60
5. Müller Filip 2002 KSPKl 02:47.63 2/8 252
100 m: 01:21.09
6. Kořínek Jakub 2002 POKr 02:52.98 2/3 230
100 m: 01:24.83
7. Krása Ondřej 2003 TJPra 02:54.01 1/4 226
100 m: 01:23.77
8. Kučera Filip 2003 KSPKl 02:58.07 2/1 211
100 m: 01:25.52
9. Červinka Marek 2002 USK 03:03.90 1/2 191
100 m: 01:31.40
10. Ředina Petr 2002 FEZKO 03:07.95 1/5 179
100 m: 01:30.56
11. Šimák Antonín 2003 PKPí 03:09.13 1/7 176
100 m: 01:35.83
12. Nosek Jan 2004 SpHoř 03:16.64 1/6 156
100 m: 01:36.66
13. Fidler Patrik 2003 TJPra 03:25.04 1/8 138
100 m: 01:39.15
14. Leszkow Jakub 2003 TJPra 03:37.02 1/1 116
100 m: 01:43.41


6. 200 VZ ženy - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT

6. 200 VZ ženy - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Chrzanowská Alexandra 1999 USK 02:51.64 3/7 319
100 m: 01:19.18

6. 200 VZ ženy - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mourková Daniela 2000 USK 02:20.43 4/4 583 II. VT
100 m: 01:08.31
2. Drdová Věra 2000 KSPKl 02:22.38 4/5 559 II. VT
100 m: 01:08.18
3. Sýkorová Klára 2001 LoBe 02:28.89 4/3 489 III. VT
100 m: 01:10.84
4. Soumarová Adéla 2001 TJPra 02:42.46 3/8 377
100 m: 01:17.67
5. Horová Veronika 2000 PKMo 02:45.00 4/8 359
100 m: 01:19.53
6. Mordová Anna 2001 KPSRa 02:45.01 3/4 359
100 m: 01:18.76
7. Štěpánková Simona 2001 POKr 02:45.15 3/6 358
100 m: 01:19.30
8. Lamprechtová Tereza 2001 LoBe 02:45.46 4/1 356
100 m: 01:18.96
9. Matějková Barbora 2000 POKr 02:48.32 3/2 339
100 m: 01:20.74
10. Bláhová Klára 2000 LoBe 02:55.66 2/2 298
100 m: 01:24.75
11. Souhradová Lucie 2001 PKPí 02:59.80 2/4 278
100 m: 01:27.16

6. 200 VZ ženy - 2002...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lhotáková Klára 2002 KSPKl 02:32.58 4/2 454 III. VT
100 m: 01:14.06
2. Černá Karolína 2003 FaBr 02:38.39 3/5 406
100 m: 01:16.47
3. Gregorová Eliška 2002 KPSRa 02:44.75 3/3 361
100 m: 01:19.57
4. Sojková Eliška 2002 KSPKl 02:52.02 3/1 317
100 m: 01:24.18
5. Kinterová Terezie 2004 PKJH 02:56.54 2/3 293
100 m: 01:26.79
6. Machníková Natálie 2002 TJPra 02:56.71 1/4 293
100 m: 01:23.25
7. Hronešová Denisa 2002 PKJH 02:58.04 2/6 286
100 m: 01:26.22
8. Eisenmayerová Lucie 2003 PKMo 03:10.97 2/7 232
100 m: 01:32.10
9. Prušáková Natálie 2003 FEZKO 03:13.83 1/3 222
100 m: 01:32.30
10. Paclíková Karolina 2003 TJPra 03:17.67 1/5 209
100 m: 01:37.33


7. 50 Z muži - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Ludvík David 2002 LoBe 36.98 7/4 314
2. Zástava Jan 2003 PKPí 40.75 7/3 235
3. Javorský Ondřej 2002 TJTá 41.24 7/5 227
4. Neliba Tadeáš 2003 LoBe 42.42 7/6 208
5. Kořínek Jakub 2002 POKr 43.53 7/2 193
6. Koželuh Adam 2003 SpHoř 44.55 6/3 180
7. Procházka Michael 2003 LoBe 46.16 6/1 162
8. Vondráček František 2003 KSPKl 46.71 5/6 156
9. Polanský Dominik 2003 PKPí 46.72 6/7 156
10. Voneš Radek 2003 TJTá 49.48 3/6 131
11. Petřík Lukáš 2002 FEZKO 53.70 4/4 103
12. Pešek Tomáš 2003 FEZKO 55.21 4/2 94
13. Trkovský Jan 2003 PKPí 56.01 6/2 90
14. Sedláček Ondřej 2002 FEZKO 01:00.12 2/3 73
15. Rajdoš Dominik 2002 FEZKO 01:00.47 2/4 72
16. Hejdánek Šimon 2003 FEZKO 01:10.63 2/2 45
17. Brabenec Lukáš 2003 FEZKO --- 4/1 0

7. 50 Z muži - 2004...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Desort Antonín 2004 SlPl 43.78 7/1 189
2. Břečka Vojtěch 2005 TJTá 44.10 5/4 185
3. Sabo Jiří 2004 KPSRa 44.17 7/8 184
4. Nosek Jan 2004 SpHoř 44.26 7/7 183
5. Hrdlička Matěj 2004 SwpPr 45.66 3/3 167
6. Mňuk Richard 2004 PKJH 46.47 6/5 158
7. Kolman Vít 2004 KSPKl 46.90 6/8 154
8. Salvet Martin 2004 PKMo 47.77 6/4 146
9. Borovka Denis 2005 KSPKl 48.93 3/7 136
10. Václavík Jiří 2004 FEZKO 50.23 5/3 125
11. Tichota Jan 2004 nereg 50.31 4/8 125
12. Budik Viktor 2004 nereg 51.41 5/1 117
13. Michálek Šimon 2005 PKJH 51.51 3/8 116
14. Krejćíř Matyas 2005 PKJH 51.82 4/7 114
15. Krejčíř Samuel 2004 PKJH 52.47 3/4 110
16. Hašek Daniel 2005 PKMo 52.56 5/7 109
17. Stárek Jan 2005 TJPra 53.29 3/2 105
18. Vokáč Šimon 2005 TJKt 53.33 5/5 105
19. Michalko Aleš 2004 FEZKO 55.08 5/2 95
20. Tesař Marcel 2005 PKPí 57.24 3/1 85
21. Hora Tadeáš 2005 KSPKl 57.39 1/5 84
22. Machač Tomáš 2004 KSPKl 01:04.06 2/5 60
23. Tikal Miroslav 2006 FEZKO 01:06.05 2/1 55
24. Novotný Tomáš 2005 PKMo 01:08.88 3/5 49
25. Tůma Jáchym 2007 PKPí 01:11.12 2/6 44
26. - 27. Levenets Daniel 2004 FEZKO 01:16.45 1/3 36
26. - 27. Čížek Vítek 2008 PKPí 01:16.45 2/7 36
28. Ředina Michael 2005 FEZKO --- 5/8 0


8. 50 Z ženy - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Černá Karolína 2003 FaBr 39.61 6/2 372
2. Vopatová Veronika 2002 PKMo 40.35 7/5 352
3. Zajacová Jindřiška 2002 LoBe 40.89 7/2 339
4. Hašková Zuzana 2002 TJKt 43.69 6/5 278
5. Svobodová Markéta 2002 TJKt 44.01 6/8 272
6. Pavelková Alena 2003 FEZKO 45.94 7/8 239
7. Brychtová Eliška 2002 LoBe 47.07 5/4 222
8. Krásová Kateřina 2003 TJPra 47.53 4/6 216
9. Pecušová Gabriela 2002 KSPKl 47.77 5/3 212
10. Šafandová Tereza 2002 FEZKO 49.18 5/6 195
11. Schneiderová Sabina 2002 USK 50.22 7/1 183
12. Kopkašová Adriana 2003 FEZKO 53.60 6/1 150
13. Zralá Linda 2003 FEZKO 53.69 6/6 150
14. Hejtmánková Valerie 2003 FEZKO 54.15 5/5 146
15. Pekárková Eliška 2003 PKPí 54.72 4/1 141
16. Ženíšková Eliška 2003 TJPra 56.13 3/7 131
17. Šlosková Berenika 2003 TJPra 01:05.69 1/6 82
18. Macholdová Tereza 2003 TJTá --- 6/3 0

8. 50 Z ženy - 2004...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mostková Viktorie 2004 POKr 41.13 7/3 333
2. Kinterová Terezie 2004 PKJH 41.71 7/7 319
3. Vacková Natálie 2005 SlPl 44.89 5/2 256
4. Činovská Karolína 2004 FEZKO 47.41 5/8 217
5. Běhounková Anna 2004 USK 48.17 7/4 207
6. Krobová Hana 2004 KPSRa 48.90 6/7 198
7. Vaňková Barbora 2005 SlPl 50.87 5/1 176
8. Kollrosová Michaela 2004 FEZKO 51.83 4/4 166
9. Marešová Simona 2005 TJTá 52.20 4/3 163
10. Horvátová Anna 2004 SlPl 52.60 4/5 159
11. Jílková Pavla 2005 KSPKl 54.94 4/2 140
12. Kakosová Aneta 2006 TJTá 57.23 3/2 123
13. Poustecká Lucie 2004 TJTá 57.26 4/8 123
14. Bartošová Lucie 2004 FEZKO 57.32 2/7 123
15. Myšková Aneta 2004 FEZKO 57.44 3/8 122
16. Hořínková Liliana 2004 TJPra 58.09 2/8 118
17. Polanská Anna 2004 USK 58.51 3/1 116
18. Macholdová Markéta 2006 TJTá 59.66 2/2 109
19. Pernerová Andrea 2004 PKPí 01:00.34 2/1 105
20. Příbrská Aneta 2005 KSPKl 01:03.62 3/6 90
21. Hinštová Nikola 2004 TJPra 01:03.64 1/5 90
22. Prošková Agáta 2004 USK 01:04.82 5/7 85
23. Kopkašová Anna 2005 FEZKO 01:04.98 2/3 84
24. Herzigová Kateřina 2006 FEZKO 01:06.93 2/6 77
25. Jodasová Kristýna 2005 KPSRa 01:08.14 2/5 73
26. Pauknerová Elena 2007 PKPí 01:11.41 1/3 64
27. Jandová Karolína 2007 PKPí 01:23.51 1/7 40
28. Stögerová Sára 2006 FEZKO 01:25.11 1/2 38
29. Mikešová Lucie 2004 TJPra --- 3/4 0


9. 200 OPZ muži - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT

9. 200 OPZ muži - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čarek Filip 1999 PKPí 02:33.45 3/6 463 III. VT
100 m: 01:09.01
2. Bláha Jakub 1999 LoBe 02:34.29 3/5 456 III. VT
100 m: 01:15.83
3. Sedláček Ondřej 1998 PKMo 02:46.69 3/1 362
100 m: 01:26.22
4. Průdek Josef 1999 PKMo 02:54.09 2/4 317
100 m: 01:22.08
5. Douša Dominik 1998 RPl 03:05.38 2/1 263
100 m: 01:29.30

9. 200 OPZ muži - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Svoboda Kristián 2000 PKPí 02:22.29 3/4 581 II. VT
100 m: 01:06.71
2. Švehla František 2000 LoBe 02:46.05 3/2 366
100 m: 01:20.44
3. Bouška Jan 2000 LoBe 02:48.90 3/7 348
100 m: 01:25.86
4. Vokáč Matěj 2000 TJKt 02:49.55 2/5 344
100 m: 01:22.15
5. Cozl David 2001 LoBe 02:52.94 3/3 324
100 m: 01:16.75
6. Hanus Tomáš 2000 USK 02:55.72 2/3 309
100 m: 01:23.68
7. Linhart Kryštof 2001 SlPl 03:05.40 3/8 263
100 m: 01:29.81
8. Hlaváček Jan 2001 POKr 03:08.00 2/7 252
100 m: 01:33.09

9. 200 OPZ muži - 2002...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Krása Ondřej 2003 TJPra 03:14.01 1/6 229
100 m: 01:36.13
2. Míka Tomáš 2003 LoBe 03:14.11 1/4 229
100 m: 01:37.43
3. Heinzl Lukáš 2003 TJPra 03:16.65 1/5 220
100 m: 01:38.27
4. Strejc Michal 2002 TJTá 03:23.36 1/2 199
100 m: 01:41.02
5. Průdek Jan 2003 PKMo 03:26.68 1/7 190
100 m: 01:42.67
6. Kareš Petr 2002 SpHoř 03:38.18 1/3 161
100 m: 01:48.37
7. Voneš Radek 2003 TJTá 04:04.77 1/1 114
100 m: 02:05.05
8. Švec Petr 2002 RPl --- 2/8 0


10. 200 OPZ ženy - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mrkosová Adéla 1997 TJKt 02:57.05 3/5 409
100 m: 01:23.80

10. 200 OPZ ženy - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mňuková Viktorie 1999 PKJH 02:48.90 3/7 471 III. VT
100 m: 01:21.60
2. Vaníčková Eliška 1999 TJPra 03:08.11 4/8 341
100 m: 01:30.39
3. Krůsová Gabriela 1999 TJKt 03:10.26 3/1 330
100 m: 01:34.88
4. Vargová Pavlína 1999 SlPl 03:12.31 4/7 319
100 m: 01:33.35
5. Kováříková Lucie 1999 SlPl 03:12.68 2/3 317
100 m: 01:31.27
6. Kutá Pavla 1999 FEZKO 03:17.03 4/2 297
100 m: 01:33.24

10. 200 OPZ ženy - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Doubnerová Adéla 2000 KSPKl 02:36.34 4/4 594 II. VT
100 m: 01:12.38
2. Jelínková Johana 2001 KSPKl 02:53.61 4/3 434 III. VT
100 m: 01:26.57
3. Nociarová Nela 2001 FaBr 03:00.72 3/6 385
100 m: 01:26.96
4. Bernáthová Alžběta 2001 POKr 03:07.23 3/8 346
100 m: 01:27.79
5. Uhlová Barbora 2001 SlPl 03:11.17 3/4 325
100 m: 01:34.72
6. Soumarová Adéla 2001 TJPra 03:11.36 2/7 324
100 m: 01:34.28
7. Lamprechtová Tereza 2001 LoBe 03:13.11 2/5 315
100 m: 01:36.83
8. Bláhová Klára 2000 LoBe 03:17.37 2/8 295
100 m: 01:37.36
9. Vebrová Berenika 2001 USK 03:17.87 2/4 293
100 m: 01:35.36
10. Matějková Barbora 2000 POKr 03:18.55 2/1 290
100 m: 01:35.22
11. Novotná Monika 2001 PKMo 03:21.73 3/3 277
100 m: 01:40.97
12. Neradová Lucie 2000 USK 03:22.43 1/3 274
100 m: 01:36.92
13. Zralá Daniela 2000 FEZKO 03:27.13 1/5 256
100 m: 01:44.22

10. 200 OPZ ženy - 2002...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lhotáková Klára 2002 KSPKl 02:54.03 4/6 431 III. VT
100 m: 01:26.90
2. Vopatová Veronika 2002 PKMo 03:12.46 3/2 319
100 m: 01:35.05
3. Egermajerová Aneta 2002 KPSRa 03:13.12 2/2 315
100 m: 01:38.24
4. Machníková Natálie 2002 TJPra 03:17.79 1/7 293
100 m: 01:37.87
5. Hronešová Denisa 2002 PKJH 03:19.59 1/4 286
100 m: 01:41.62
6. Molnárová Dita 2002 SlPl 03:31.97 1/6 238
100 m: 01:46.43
7. Paclíková Karolina 2003 TJPra 03:33.60 1/2 233
100 m: 01:46.61
8. Venturová Monika 2002 USK 03:39.31 2/6 215
100 m: 01:51.43
9. Marková Eva 2003 TJKt 03:42.18 1/8 207
100 m: 01:48.11


11. 800 VZ muži - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT

11. 800 VZ muži - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kracík Tomáš 1998 PKPí 10:09.36 2/3 455 III. VT
100 m: 01:07.03 200 m: 02:23.33 (01:16.30) 400 m: 05:00.16 (02:36.83)
2. Budil Martin 1998 USK 12:30.63 1/4 243
100 m: 01:23.27 200 m: 02:57.50 (01:34.23) 400 m: 06:08.63 (03:11.13)

11. 800 VZ muži - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Miko Dušan 2000 LoBe 09:21.51 2/4 581 II. VT
100 m: 01:03.43 200 m: 02:13.47 (01:10.04) 400 m: 04:34.68 (02:21.21)
2. Podešť Michal 2001 FaBr 10:42.15 2/2 388
100 m: 01:15.81 200 m: 02:37.27 (01:21.46) 400 m: 05:23.28 (02:46.01)
3. Chrzanowský Tadeáš 2001 USK 11:03.00 2/7 353
100 m: 01:17.24 200 m: 02:40.70 (01:23.46) 400 m: 05:28.31 (02:47.61)
4. Hanus Tomáš 2000 USK 11:08.49 2/1 344
100 m: 01:18.74 200 m: 02:44.83 (01:26.09) 400 m: 05:37.58 (02:52.75)
5. Louda Jakub 2001 SlPl 11:51.80 2/6 285
100 m: 01:18.42 200 m: 02:41.70 (01:23.28) 400 m: 05:36.91 (02:55.21)
6. Velík Adam 2000 POKr 11:58.71 1/5 277
100 m: 01:21.96 200 m: 02:52.57 (01:30.61) 400 m: 05:58.58 (03:06.01)
7. Palivec Adam 2001 FEZKO 12:26.50 1/2 247
100 m: 01:21.56 200 m: 02:56.70 (01:35.14) 400 m: 06:08.75 (03:12.05)
8. Hlaváček Jan 2001 POKr 12:35.78 1/6 238
100 m: 01:24.39 200 m: 02:59.64 (01:35.25) 400 m: 06:14.41 (03:14.77)

11. 800 VZ muži - 2002...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Stríž Vojtěch 2002 PKMo 11:00.02 2/5 358
100 m: 01:17.89 200 m: 02:40.92 (01:23.03) 400 m: 05:27.61 (02:46.69)
2. Ludvík David 2002 LoBe 11:03.19 2/8 353
100 m: 01:19.57 200 m: 02:42.75 (01:23.18) 400 m: 05:28.85 (02:46.10)
3. Koželuh Adam 2003 SpHoř 13:15.28 1/3 204
100 m: 01:28.50 200 m: 03:09.75 (01:41.25) 400 m: 06:36.56 (03:26.81)
4. Polanský Dominik 2003 PKPí 13:19.88 1/1 201
100 m: 01:34.74 200 m: 03:17.94 (01:43.20) 400 m: 06:40.86 (03:22.92)
5. Zástava Jan 2003 PKPí 13:22.16 1/7 199
100 m: 01:29.15 200 m: 03:10.82 (01:41.67) 400 m: 06:36.84 (03:26.02)

Závodníci mimo soutěž
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
Špok Ondřej 1985 PKJH --- 1/8 0

12. 100 M ženy - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Jůdová Milena 1997 TJKt 01:28.98 2/5 272

12. 100 M ženy - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hamouzová Barbora 1999 KSPKl 01:18.49 4/7 396
2. Vaníčková Eliška 1999 TJPra 01:26.01 3/4 301
3. Kováříková Lucie 1999 SlPl 01:29.86 3/6 264
4. Cusacková Jessica 1999 KPSRa 01:32.53 3/7 242
5. Chrzanowská Alexandra 1999 USK 01:34.52 3/8 227

12. 100 M ženy - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Štemberová Kristýna 2000 KSPKl 01:08.96 4/4 584 II. VT
2. Kafková Karolína 2000 KSPKl 01:12.92 4/6 494 III. VT
3. Mourková Daniela 2000 USK 01:13.53 4/5 482 III. VT
4. Nociarová Nela 2001 FaBr 01:23.30 3/5 331
5. Mrkosová Bára 2000 TJKt 01:25.00 2/6 312
6. Chaloupková Aneta 2000 KPSRa 01:26.34 3/2 298
7. Drdová Věra 2000 KSPKl 01:26.98 4/2 291
8. Sýkorová Klára 2001 LoBe 01:31.25 4/8 252
9. Vebrová Berenika 2001 USK 01:32.90 1/3 239
10. Horová Veronika 2000 PKMo 01:33.73 3/3 233
11. Černá Martina 2000 TJKt 01:35.30 2/4 221
12. Uhlová Barbora 2001 SlPl 01:43.79 2/1 171
13. Novotná Monika 2001 PKMo 01:49.28 2/2 147

12. 100 M ženy - 2002...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Zajacová Jindřiška 2002 LoBe 01:24.21 4/1 321
2. Bezpalcová Karolína 2003 TJKt 01:40.01 2/7 192
3. Sojková Eliška 2002 KSPKl 01:42.19 3/1 180
4. Molnárová Dita 2002 SlPl 01:51.72 2/8 137
5. Eisenmayerová Lucie 2003 PKMo 01:52.82 1/5 133
6. Macholdová Tereza 2003 TJTá --- 2/3 0


13. 100 M muži - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT

13. 100 M muži - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čarek Filip 1999 PKPí 01:05.66 3/6 489 III. VT
2. Bláha Jakub 1999 LoBe 01:14.64 3/1 333
3. Douša Dominik 1998 RPl 01:35.19 1/3 160

13. 100 M muži - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Miko Dušan 2000 LoBe 01:03.31 3/5 546 II. VT
2. Svoboda Kristián 2000 PKPí 01:03.84 3/2 532 III. VT
3. Al reyahi Sami 2001 KSPKl 01:13.79 3/8 345
4. Novák Pavel 2000 LoBe 01:18.75 2/4 283
5. Cozl David 2001 LoBe 01:19.66 3/7 274
6. Hanus Tomáš 2000 USK 01:25.90 2/2 218
7. Lajčuk Leonard 2000 LoBe 01:31.32 2/1 182
8. Linhart Kryštof 2001 SlPl 01:37.25 2/6 151
9. Louda Jakub 2001 SlPl 01:50.59 2/7 102

13. 100 M muži - 2002...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Souček Marek 2002 KSPKl 01:18.63 2/3 285
2. Neliba Tadeáš 2003 LoBe 01:29.80 2/8 191
3. Lizec Jan 2003 SpHoř 01:33.17 1/4 171
4. Müller Filip 2002 KSPKl 01:37.19 1/6 151
5. Zástava Jan 2003 PKPí 01:41.33 1/5 133
6. Červinka Marek 2002 USK 01:51.37 1/2 100


14. 50 P ženy - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Egermajerová Aneta 2002 KPSRa 42.11 9/3 401
2. Vyčítalová Kateřina 2003 KSPKl 45.42 9/7 320
3. Hronešová Denisa 2002 PKJH 45.88 8/6 310
4. Schneiderová Sabina 2002 USK 46.58 8/7 296
5. Hašková Zuzana 2002 TJKt 47.07 9/1 287
6. Paclíková Karolina 2003 TJPra 48.68 7/1 260
7. Šafandová Tereza 2002 FEZKO 48.81 9/4 258
8. Pecušová Gabriela 2002 KSPKl 49.02 7/5 254
9. Macholdová Tereza 2003 TJTá 49.03 9/8 254
10. Zajacová Jindřiška 2002 LoBe 49.05 6/4 254
11. Machníková Natálie 2002 TJPra 49.09 7/8 253
12. Kopkašová Adriana 2003 FEZKO 51.09 8/4 225
13. Krásová Kateřina 2003 TJPra 51.37 6/6 221
14. Marková Eva 2003 TJKt 52.23 8/3 210
15. Brychtová Eliška 2002 LoBe 52.33 7/6 209
16. Svobodová Markéta 2002 TJKt 52.54 8/8 207
17. Stašková Sára 2003 KSPKl 53.12 6/7 200
18. Žáčková Jůlie 2003 LoBe 53.31 6/1 198
19. Faloutová Jana 2003 KSPKl 53.61 5/4 194
20. Ženíšková Eliška 2003 TJPra 54.36 4/4 187
21. Hejtmánková Valerie 2003 FEZKO 54.77 9/6 182
22. Šlosková Berenika 2003 TJPra 55.57 2/3 175
23. Urbanová Alena 2003 USK 56.81 5/7 163
24. Šandová Tereza 2003 FEZKO 59.25 2/2 144

14. 50 P ženy - 2004 - 2005
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Myšková Aneta 2004 FEZKO 47.60 7/4 278
2. Mostková Viktorie 2004 POKr 49.38 8/2 249
3. Činovská Karolína 2004 FEZKO 49.54 7/3 246
4. Fidlerová Lenka 2005 TJPra 50.40 4/8 234
5. Běhounková Anna 2004 USK 51.39 8/5 221
6. Korytarová Anna 2005 TJPra 51.53 8/1 219
7. Kollrosová Michaela 2004 FEZKO 52.31 6/3 209
8. Prošková Agáta 2004 USK 52.67 5/1 205
9. Manová Hana 2005 FEZKO 53.35 7/7 197
10. Poustecká Lucie 2004 TJTá 53.52 6/8 195
11. Marešová Simona 2005 TJTá 55.41 5/6 176
12. Vaňková Barbora 2005 SlPl 55.48 6/2 175
13. Hinštová Nikola 2004 TJPra 55.97 5/3 171
14. Mikešová Lucie 2004 TJPra 56.01 3/2 171
15. Bláhová Tereza 2005 TJKt 56.71 5/2 164
16. Šleisová Marie 2004 SlPl 58.62 4/6 149
17. Horvátová Anna 2004 SlPl 58.78 4/1 148
18. Polanská Anna 2004 USK 01:00.02 5/8 139
19. Fialová Tereza 2005 TJTá 01:00.25 3/7 137
20. Pernerová Andrea 2004 PKPí 01:01.41 3/3 129
21. Hořínková Liliana 2004 TJPra 01:01.49 4/3 129
22. Bartošová Lucie 2004 FEZKO 01:05.25 2/4 108
23. Kopkašová Anna 2005 FEZKO 01:08.05 3/4 95
24. Smetanová Renata 2005 FEZKO 01:08.86 3/1 92
25. Lazarová Lucie 2005 FEZKO --- 3/8 0

14. 50 P ženy - 2006
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Sýkorová Tereza anna 2006 SpHoř 56.54 4/7 166
2. Herzigová Kateřina 2006 FEZKO 58.83 4/2 147
3. Polanská Marie 2006 USK 01:00.48 2/1 135
4. Vokounová Petra 2006 TJPra 01:02.90 3/5 120
5. Kakosová Aneta 2006 TJTá 01:04.40 2/5 112
6. Stögerová Sára 2006 FEZKO 01:07.84 2/6 96
7. Pokorná Tereza 2006 FEZKO 01:14.86 2/7 71
8. Chládková Tereza 2006 FEZKO 01:18.73 2/8 61
9. Vršková Kateřina 2006 FEZKO --- 1/4 0

14. 50 P ženy - 2007...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Přibylová Sára 2007 nereg 01:01.24 1/3 130
2. Pauknerová Elena 2007 PKPí 01:01.67 3/6 128
3. Lagronová Kristína 2007 FEZKO 01:12.35 1/2 79
4. Manová Lucie 2007 FEZKO 01:13.05 1/6 77
5. Dordainová Anna 2007 FEZKO 01:15.17 1/1 71
6. Srbová Nela 2007 FEZKO 01:19.00 1/5 61
7. Tuháčková Magda 2007 FEZKO 01:29.91 1/8 41
8. Jandová Karolína 2007 PKPí 01:33.49 1/7 37


15. 50 P muži - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Javorský Ondřej 2002 TJTá 43.11 8/3 260
2. Míka Tomáš 2003 LoBe 44.61 8/2 235
3. Lizec Jan 2003 SpHoř 44.65 8/7 234
4. Strejc Michal 2002 TJTá 45.73 8/8 218
5. Průdek Jan 2003 PKMo 46.27 7/5 210
6. Svoboda Šimon 2003 TJKt 46.35 8/1 209
7. Šimák Antonín 2003 PKPí 46.76 7/1 204
8. Heinzl Lukáš 2003 TJPra 47.15 7/4 199
9. Gerasimov Mark 2002 KSPKl 47.78 6/6 191
10. Krása Ondřej 2003 TJPra 48.29 7/2 185
11. Kareš Petr 2002 SpHoř 48.97 7/3 177
12. Papáček Adam 2003 PKJH 49.85 5/1 168
13. Fidler Patrik 2003 TJPra 50.88 5/4 158
14. Stupka Pavel 2002 PKJH 51.76 4/2 150
15. Trkovský Jan 2003 PKPí 53.61 7/8 135
16. Pešek Tomáš 2003 FEZKO 54.32 5/5 130
17. Polanský Dominik 2003 PKPí 55.52 6/4 122
18. Beneš Jiří 2003 PKPí 55.79 4/6 120
19. Rajdoš Dominik 2002 FEZKO 56.12 3/4 118
20. Sedláček Ondřej 2002 FEZKO 56.13 3/2 118
21. Voneš Radek 2003 TJTá 56.90 1/7 113
22. Petřík Lukáš 2002 FEZKO 57.24 5/8 111
23. Hejdánek Šimon 2003 FEZKO 59.57 2/3 98
24. Leszkow Jakub 2003 TJPra 59.89 1/6 97
25. Brabenec Lukáš 2003 FEZKO --- 6/8 0

15. 50 P muži - 2004 - 2005
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Břečka Vojtěch 2005 TJTá 46.07 6/3 213
2. Hrdlička Matěj 2004 SwpPr 49.38 6/5 173
3. Kolman Vít 2004 KSPKl 50.53 7/7 161
4. Desort Antonín 2004 SlPl 51.79 6/1 150
5. Nosek Jan 2004 SpHoř 52.28 5/2 146
6. Novotný Lukáš 2005 PKMo 52.55 7/6 143
7. Albrecht Karel 2004 KSPKl 53.87 6/2 133
8. Václavík Jiří 2004 FEZKO 55.25 5/3 123
9. Budik Viktor 2004 nereg 55.29 4/5 123
10. Michalko Aleš 2004 FEZKO 55.40 5/7 122
11. Lyer Adam 2004 nereg 55.80 4/3 120
12. Krejćíř Matyas 2005 PKJH 56.00 3/5 119
13. Vrhel Šimon 2005 TJPra 57.77 4/7 108
14. Sabo Jiří 2004 KPSRa 58.87 4/8 102
15. Krejčíř Samuel 2004 PKJH 01:01.61 3/3 89
16. Levenets Daniel 2004 FEZKO 01:03.89 2/5 80
17. Novotný Tomáš 2005 PKMo 01:04.25 2/4 78
18. Častoral Adam 2005 FEZKO 01:08.26 1/5 65
19. Žilák Filip 2004 FEZKO --- 1/4 0
20. Ředina Michael 2005 FEZKO --- 4/1 0
 
Stárek Jan 2005 TJPra diskval.   - křivý střih

15. 50 P muži - 2006
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Reindl Daniel 2006 FEZKO 57.70 3/1 108
2. Tikal Miroslav 2006 FEZKO 01:03.64 3/7 81
3. Brand Kryštof 2006 FEZKO 01:16.32 1/3 47
4. Vojta Jan 2006 FEZKO 01:25.05 1/1 34

15. 50 P muži - 2007...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lyer Martin 2007 nereg 01:06.93 2/1 69
2. Hrdlička Štěpánek 2008 SwpPr 01:11.47 2/7 57
3. Bartoš Vít 2007 FEZKO 01:12.11 2/8 56
4. Tůma Jáchym 2007 PKPí 01:12.57 2/6 54
5. Čížek Vítek 2008 PKPí 01:52.25 1/2 15


16. 100 Z ženy - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT

16. 100 Z ženy - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mňuková Viktorie 1999 PKJH 01:23.90 6/4 371
2. Vaníčková Eliška 1999 TJPra 01:34.01 6/1 264
3. Kutá Pavla 1999 FEZKO 01:34.38 5/4 261

16. 100 Z ženy - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Doubnerová Adéla 2000 KSPKl 01:13.13 7/4 560 II. VT
2. Štemberová Kristýna 2000 KSPKl 01:14.55 7/5 529 III. VT
3. Kafková Karolína 2000 KSPKl 01:17.49 7/6 471 III. VT
4. Sýkorová Klára 2001 LoBe 01:19.19 7/8 441 III. VT
5. Chaloupková Aneta 2000 KPSRa 01:21.01 6/2 412
6. Drdová Věra 2000 KSPKl 01:21.73 7/7 401
7. Nociarová Nela 2001 FaBr 01:24.09 6/5 369
8. Mordová Anna 2001 KPSRa 01:28.48 6/7 316
9. Horová Veronika 2000 PKMo 01:28.71 5/7 314
10. Matějková Barbora 2000 POKr 01:30.39 5/5 297
11. Bláhová Klára 2000 LoBe 01:32.51 5/6 277
12. Soumarová Adéla 2001 TJPra 01:32.95 4/2 273
13. Lamprechtová Tereza 2001 LoBe 01:33.67 5/2 267
14. Souhradová Lucie 2001 PKPí 01:34.80 4/3 257
15. Zralá Daniela 2000 FEZKO 01:35.10 4/5 255

16. 100 Z ženy - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lhotáková Klára 2002 KSPKl 01:21.78 6/3 401
2. Zajacová Jindřiška 2002 LoBe 01:26.11 6/8 343
3. Vopatová Veronika 2002 PKMo 01:26.78 6/6 335
4. Bezpalcová Karolína 2003 TJKt 01:36.38 5/1 245
5. Sojková Eliška 2002 KSPKl 01:37.49 5/3 237
6. Kusovská Adéla 2003 USK 01:39.53 4/7 222
7. Prušáková Natálie 2003 FEZKO 01:42.85 4/8 201
8. Pavelková Alena 2003 FEZKO 01:44.45 4/1 192
9. Žáčková Jůlie 2003 LoBe 01:51.49 3/5 158
10. Zralá Linda 2003 FEZKO 01:56.96 3/4 137
11. Ženíšková Eliška 2003 TJPra 02:08.92 3/7 102
12. Šlosková Berenika 2003 TJPra 02:24.05 1/5 73
13. Macholdová Tereza 2003 TJTá --- 4/4 0

16. 100 Z ženy - 2004...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kinterová Terezie 2004 PKJH 01:34.02 5/8 264
2. Prošková Agáta 2004 USK 01:54.07 3/3 148
3. Mikešová Lucie 2004 TJPra 01:55.16 3/8 143
4. Marešová Simona 2005 TJTá 01:57.72 3/6 134
5. Jílková Pavla 2005 KSPKl 02:04.79 3/2 113
6. Macholdová Markéta 2006 TJTá 02:04.84 2/6 113
7. Poustecká Lucie 2004 TJTá 02:04.92 2/4 112
8. Kakosová Aneta 2006 TJTá 02:05.59 3/1 111
9. Fidlerová Lenka 2005 TJPra 02:16.07 1/3 87
10. Příbrská Aneta 2005 KSPKl 02:21.66 2/7 77
11. Hořínková Liliana 2004 TJPra --- 2/2 0


17. 100 Z muži - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT

17. 100 Z muži - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kracík Tomáš 1998 PKPí 01:08.98 8/3 478 III. VT
2. Čarek Filip 1999 PKPí 01:09.38 8/7 470 III. VT
3. Machník Tomáš 1998 PKPí 01:18.26 7/8 327
4. Bláha Jakub 1999 LoBe 01:18.40 8/8 325
5. Sedláček Ondřej 1998 PKMo 01:20.88 7/3 296
6. Průdek Josef 1999 PKMo 01:27.05 6/7 238

17. 100 Z muži - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Miko Dušan 2000 LoBe 01:06.05 8/4 544 II. VT
2. Svoboda Kristián 2000 PKPí 01:08.06 8/6 498 III. VT
3. Švehla František 2000 LoBe 01:14.84 8/2 374
4. Cozl David 2001 LoBe 01:16.74 8/5 347
5. Al reyahi Sami 2001 KSPKl 01:19.55 7/6 312
6. Novák Pavel 2000 LoBe 01:20.24 7/5 304
7. Vokáč Matěj 2000 TJKt 01:20.85 7/1 297
8. Podešť Michal 2001 FaBr 01:22.09 6/5 284
9. Bouška Jan 2000 LoBe 01:22.14 7/2 283
10. Velík Adam 2000 POKr 01:23.51 7/7 269
11. Louda Jakub 2001 SlPl 01:27.71 6/8 232
12. Lajčuk Leonard 2000 LoBe 01:28.79 5/6 224
13. Linhart Kryštof 2001 SlPl 01:34.18 6/4 188
14. Palata Jan 2001 LoBe 01:36.68 4/4 174
15. Kešnar Jonáš 2001 PKJH 01:37.05 5/8 172

17. 100 Z muži - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Ludvík David 2002 LoBe 01:20.31 7/4 303
2. Stríž Vojtěch 2002 PKMo 01:24.17 6/2 263
3. Švec Petr 2002 RPl 01:24.74 6/6 258
4. Souček Marek 2002 KSPKl 01:26.47 5/5 243
5. Zástava Jan 2003 PKPí 01:27.88 6/3 231
6. Krása Ondřej 2003 TJPra 01:29.74 5/4 217
7. Müller Filip 2002 KSPKl 01:33.38 5/3 193
8. Koželuh Adam 2003 SpHoř 01:34.25 4/3 187
9. Ředina Petr 2002 FEZKO 01:37.85 5/1 167
10. Neliba Tadeáš 2003 LoBe 01:38.71 4/8 163
11. Procházka Michael 2003 LoBe 01:40.45 4/1 155
12. Vondráček František 2003 KSPKl 01:46.56 2/2 130
13. Voneš Radek 2003 TJTá 01:48.56 3/2 123
14. Gerasimov Mark 2002 KSPKl 01:54.28 2/4 105
15. Petřík Lukáš 2002 FEZKO 01:58.75 2/6 94
16. Pešek Tomáš 2003 FEZKO 02:09.30 2/7 73
17. Sedláček Ondřej 2002 FEZKO 02:12.92 2/8 67
18. Rajdoš Dominik 2002 FEZKO 02:15.71 1/3 63
19. Brabenec Lukáš 2003 FEZKO --- 2/5 0
20. Trkovský Jan 2003 PKPí --- 4/2 0

17. 100 Z muži - 2004...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Nosek Jan 2004 SpHoř 01:34.06 5/7 188
2. Hrdlička Matěj 2004 SwpPr 01:38.32 3/4 165
3. Desort Antonín 2004 SlPl 01:38.85 4/5 162
4. Mňuk Richard 2004 PKJH 01:39.10 3/5 161
5. Salvet Martin 2004 PKMo 01:41.30 4/7 151
6. Hašek Daniel 2005 PKMo 01:50.14 3/8 117
7. Václavík Jiří 2004 FEZKO 01:52.32 3/3 111
8. Vrhel Šimon 2005 TJPra 01:57.82 2/1 96
9. Vokáč Šimon 2005 TJKt 01:57.85 3/1 96
10. Hora Tadeáš 2005 KSPKl 02:05.83 1/4 79
11. Michalko Aleš 2004 FEZKO 02:09.11 3/7 73
12. Machač Tomáš 2004 KSPKl 02:24.77 1/5 52


18. 100 VZ ženy - ...1995
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Jarošová Lenka 1987 SwpPr 01:06.07 11/3 546 II. VT
2. Sýkorová Tereza 1974 SpHoř 01:24.96 5/3 257

18. 100 VZ ženy - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mrkosová Adéla 1997 TJKt 01:10.85 11/1 443 III. VT

18. 100 VZ ženy - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hamouzová Barbora 1999 KSPKl 01:11.72 10/1 427 III. VT
2. Chrzanowská Alexandra 1999 USK 01:13.45 9/2 398
3. Cusacková Jessica 1999 KPSRa 01:13.84 9/3 391
4. Železná Michaela 1999 KPSRa 01:13.94 9/5 390
5. Vargová Pavlína 1999 SlPl 01:16.19 10/5 356
6. Kováříková Lucie 1999 SlPl 01:17.17 9/8 343
7. Krůsová Gabriela 1999 TJKt 01:17.86 10/7 334
8. Vaníčková Eliška 1999 TJPra 01:21.53 9/7 291

18. 100 VZ ženy - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Štemberová Kristýna 2000 KSPKl 01:03.82 11/4 606 II. VT
2. Mourková Daniela 2000 USK 01:05.46 11/5 562 II. VT
3. Sýkorová Klára 2001 LoBe 01:09.62 11/6 467 III. VT
4. Mrkosová Bára 2000 TJKt 01:12.09 11/7 421 III. VT
5. Nociarová Nela 2001 FaBr 01:12.15 10/4 419
6. Uhlová Barbora 2001 SlPl 01:12.34 11/2 416
7. Jelínková Johana 2001 KSPKl 01:12.52 10/3 413
8. Štěpánková Simona 2001 POKr 01:13.56 11/8 396
9. Bernáthová Alžběta 2001 POKr 01:13.90 10/2 390
10. Soumarová Adéla 2001 TJPra 01:15.24 9/6 370
11. Mordová Anna 2001 KPSRa 01:17.90 8/7 333
12. Neradová Lucie 2000 USK 01:18.99 7/2 320
13. Matějková Barbora 2000 POKr 01:19.43 8/2 314
14. Horová Veronika 2000 PKMo 01:19.50 10/8 314
15. Vebrová Berenika 2001 USK 01:20.31 7/6 304
16. Zralá Daniela 2000 FEZKO 01:21.15 8/8 295
17. Lamprechtová Tereza 2001 LoBe 01:22.90 8/1 277
18. Bláhová Klára 2000 LoBe 01:24.56 7/8 261
19. Novotná Monika 2001 PKMo 01:24.96 8/5 257
20. Souhradová Lucie 2001 PKPí 01:25.55 7/4 252
21. Nosková Kristýna 2001 TJPra 01:42.06 4/5 148

18. 100 VZ ženy - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Černá Karolína 2003 FaBr 01:11.17 8/6 437 III. VT
2. Lhotáková Klára 2002 KSPKl 01:11.23 10/6 436 III. VT
3. Gregorová Eliška 2002 KPSRa 01:16.86 7/3 347
4. Egermajerová Aneta 2002 KPSRa 01:17.12 8/4 343
5. Vopatová Veronika 2002 PKMo 01:17.86 9/4 334
6. Sojková Eliška 2002 KSPKl 01:18.60 8/3 324
7. Machníková Natálie 2002 TJPra 01:22.25 5/5 283
8. Prušáková Natálie 2003 FEZKO 01:22.99 6/7 276
9. Hronešová Denisa 2002 PKJH 01:23.09 7/7 275
10. Vyčítalová Kateřina 2003 KSPKl 01:24.35 6/6 263
11. Venturová Monika 2002 USK 01:25.58 6/3 251
12. Molnárová Dita 2002 SlPl 01:26.05 6/4 247
13. Paclíková Karolina 2003 TJPra 01:29.37 5/7 221
14. Pavelková Alena 2003 FEZKO 01:30.75 6/8 211
15. Schneiderová Sabina 2002 USK 01:30.93 6/1 210
16. Eisenmayerová Lucie 2003 PKMo 01:32.68 7/1 198
17. Zralá Linda 2003 FEZKO 01:34.14 5/6 189
18. Šafandová Tereza 2002 FEZKO 01:34.42 4/6 187
19. Brychtová Eliška 2002 LoBe 01:34.59 5/8 186
20. Krásová Kateřina 2003 TJPra 01:35.66 5/1 180
21. Kopkašová Adriana 2003 FEZKO 01:36.78 4/4 174
22. Pecušová Gabriela 2002 KSPKl 01:38.31 4/7 166
23. Urbanová Alena 2003 USK 01:41.67 3/2 150
24. Hejtmánková Valerie 2003 FEZKO 01:46.69 3/3 130
25. Ženíšková Eliška 2003 TJPra 01:50.55 3/8 117
26. Faloutová Jana 2003 KSPKl 01:58.54 1/5 95
27. Šlosková Berenika 2003 TJPra 02:16.22 1/7 62

18. 100 VZ ženy - 2004...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kinterová Terezie 2004 PKJH 01:19.96 9/1 308
2. Krobová Hana 2004 KPSRa 01:27.01 6/5 239
3. Běhounková Anna 2004 USK 01:27.51 5/4 235
4. Vacková Natálie 2005 SlPl 01:29.53 6/2 220
5. Vaňková Barbora 2005 SlPl 01:34.30 5/2 188
6. Kollrosová Michaela 2004 FEZKO 01:35.86 4/1 179
7. Manová Hana 2005 FEZKO 01:36.35 4/2 176
8. Horvátová Anna 2004 SlPl 01:37.70 4/3 169
9. Jílková Pavla 2005 KSPKl 01:43.09 4/8 144
10. Činovská Karolína 2004 FEZKO 01:43.22 3/4 143
11. Myšková Aneta 2004 FEZKO 01:43.96 3/5 140
12. Bláhová Tereza 2005 TJKt 01:46.62 2/3 130
13. Mikešová Lucie 2004 TJPra 01:47.65 2/4 126
14. Poustecká Lucie 2004 TJTá 01:48.81 2/5 122
15. Marešová Simona 2005 TJTá 01:49.49 2/6 120
16. Polanská Anna 2004 USK 01:50.76 3/7 116
17. Hinštová Nikola 2004 TJPra 01:51.32 3/1 114
18. Fialová Tereza 2005 TJTá 02:02.09 1/6 87
19. Herzigová Kateřina 2006 FEZKO 02:02.71 2/8 85
20. Hořínková Liliana 2004 TJPra 02:06.67 2/1 78
21. Bartošová Lucie 2004 FEZKO 02:08.01 2/7 75
22. Příbrská Aneta 2005 KSPKl 02:36.24 1/2 41


19. 100 VZ muži - ...1995
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Gregor Petr 1973 SwpPr 01:00.11 13/4 519 III. VT
2. Brtník Tomás 1989 POKr 01:00.20 13/5 516 III. VT
3. Flaks Vladislav 1993 TJKt 01:01.84 13/8 476 III. VT
4. Špok Ondřej 1985 PKJH 01:02.45 13/7 463 III. VT
5. Šejvl Ondřej 1990 FEZKO 01:03.00 12/5 451 III. VT
6. Rabas Roman 1993 TJKt 01:07.28 12/8 370
7. Borovka Radek 1973 KSPKl 01:10.06 3/2 328

19. 100 VZ muži - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Strejček Michal 1997 FEZKO 01:11.99 10/5 302

19. 100 VZ muži - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kracík Tomáš 1998 PKPí 59.88 13/2 525 III. VT
2. Machník Tomáš 1998 PKPí 01:01.38 13/1 487 III. VT
3. Čarek Filip 1999 PKPí 01:02.38 12/4 464 III. VT
4. Bláha Jakub 1999 LoBe 01:02.78 12/2 455 III. VT
5. Douša Dominik 1998 RPl 01:09.27 10/3 339
6. Sedláček Ondřej 1998 PKMo 01:11.32 11/3 311
7. Průdek Josef 1999 PKMo 01:11.39 11/8 310
8. Budil Martin 1998 USK 01:18.29 10/1 235

19. 100 VZ muži - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Svoboda Kristián 2000 PKPí 59.01 13/3 548 II. VT
2. Miko Dušan 2000 LoBe 01:00.11 13/6 519 III. VT
3. Bouška Jan 2000 LoBe 01:07.02 12/7 374
4. Novák Pavel 2000 LoBe 01:08.19 11/5 355
5. Al reyahi Sami 2001 KSPKl 01:08.20 11/2 355
6. Švehla František 2000 LoBe 01:09.15 12/3 341
7. Hanus Tomáš 2000 USK 01:09.98 8/5 329
8. Cozl David 2001 LoBe 01:11.77 12/6 305
9. Chrzanowský Tadeáš 2001 USK 01:11.91 10/6 303
10. Palivec Adam 2001 FEZKO 01:12.32 9/5 298
11. Vokáč Matěj 2000 TJKt 01:12.37 11/7 297
12. Podešť Michal 2001 FaBr 01:12.62 10/2 294
13. Velík Adam 2000 POKr 01:12.76 11/1 293
14. Louda Jakub 2001 SlPl 01:14.64 10/4 271
15. Hlaváček Jan 2001 POKr 01:15.07 9/4 266
16. Linhart Kryštof 2001 SlPl 01:15.67 9/2 260
17. Michálek Filip 2001 PKJH 01:15.69 9/1 260
18. Palata Jan 2001 LoBe 01:17.38 8/8 243
19. Gerasimov David 2001 KSPKl 01:17.83 8/6 239
20. Lajčuk Leonard 2000 LoBe 01:18.68 9/7 231
21. Kešnar Jonáš 2001 PKJH 01:28.51 7/8 163

19. 100 VZ muži - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Stríž Vojtěch 2002 PKMo 01:06.83 11/4 378
2. Souček Marek 2002 KSPKl 01:11.02 10/7 315
3. Javorský Ondřej 2002 TJTá 01:13.09 11/6 289
4. Ludvík David 2002 LoBe 01:14.40 10/8 274
5. Krása Ondřej 2003 TJPra 01:17.97 8/4 238
6. Müller Filip 2002 KSPKl 01:18.23 6/7 235
7. Kořínek Jakub 2002 POKr 01:18.79 8/3 230
8. Koželuh Adam 2003 SpHoř 01:19.60 7/2 223
9. Heinzl Lukáš 2003 TJPra 01:20.43 8/1 217
10. Ředina Petr 2002 FEZKO 01:21.34 7/5 209
11. Míka Tomáš 2003 LoBe 01:21.67 7/6 207
12. Kučera Filip 2003 KSPKl 01:22.35 7/3 202
13. Zástava Jan 2003 PKPí 01:22.53 7/1 200
14. Červinka Marek 2002 USK 01:23.10 6/4 196
15. Neliba Tadeáš 2003 LoBe 01:24.98 6/6 184
16. Šimák Antonín 2003 PKPí 01:26.61 6/5 173
17. Kareš Petr 2002 SpHoř 01:28.40 5/4 163
18. Procházka Michael 2003 LoBe 01:29.70 6/1 156
19. Průdek Jan 2003 PKMo 01:30.58 5/5 152
20. Fidler Patrik 2003 TJPra 01:30.91 5/8 150
21. Papáček Adam 2003 PKJH 01:31.50 4/3 147
22. Leszkow Jakub 2003 TJPra 01:32.41 1/6 143
23. Polanský Dominik 2003 PKPí 01:32.45 5/6 143
24. Vondráček František 2003 KSPKl 01:33.60 3/3 137
25. Voneš Radek 2003 TJTá 01:36.61 4/6 125
26. Petřík Lukáš 2002 FEZKO 01:39.06 3/8 116
27. Pešek Tomáš 2003 FEZKO 01:44.70 4/2 98
28. Sedláček Ondřej 2002 FEZKO 01:46.74 2/2 93
29. Stupka Pavel 2002 PKJH 01:47.14 3/1 92
30. Hejdánek Šimon 2003 FEZKO 01:52.47 2/1 79
31. Brabenec Lukáš 2003 FEZKO --- 2/5 0
32. Rajdoš Dominik 2002 FEZKO --- 2/7 0

19. 100 VZ muži - 2004...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hrdlička Matěj 2004 SwpPr 01:20.11 8/2 219
2. Nosek Jan 2004 SpHoř 01:28.11 6/3 165
3. Kolman Vít 2004 KSPKl 01:29.58 6/8 157
4. Desort Antonín 2004 SlPl 01:30.02 6/2 154
5. Václavík Jiří 2004 FEZKO 01:31.24 5/1 148
6. Borovka Denis 2005 KSPKl 01:33.96 4/4 136
7. Mňuk Richard 2004 PKJH 01:35.04 5/7 131
8. Salvet Martin 2004 PKMo 01:35.23 5/3 130
9. Krejčíř Samuel 2004 PKJH 01:47.55 3/4 91
10. Albrecht Karel 2004 KSPKl 01:48.65 4/1 88
11. Hašek Daniel 2005 PKMo 01:48.87 3/6 87
12. Krejćíř Matyas 2005 PKJH 01:50.64 2/4 83
13. Reindl Daniel 2006 FEZKO 01:51.51 1/3 81
14. Michalko Aleš 2004 FEZKO 01:51.68 3/7 81
15. Michálek Šimon 2005 PKJH 01:51.89 4/5 80
16. Hora Tadeáš 2005 KSPKl 01:52.35 2/6 79
17. Novotný Tomáš 2005 PKMo 01:55.16 2/3 74
18. Stárek Jan 2005 TJPra 02:06.97 1/5 55
19. Machač Tomáš 2004 KSPKl 02:24.97 1/4 37
20. Ředina Michael 2005 FEZKO --- 3/5 0


20. 50 M ženy - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Zajacová Jindřiška 2002 LoBe 37.02 3/4 356
2. Černá Karolína 2003 FaBr 40.40 3/6 274
3. Macholdová Tereza 2003 TJTá 40.46 3/3 272
4. Machníková Natálie 2002 TJPra 42.90 1/3 229
5. Bezpalcová Karolína 2003 TJKt 44.12 3/7 210
6. Stašková Sára 2003 KSPKl 47.26 2/1 171
7. Marková Eva 2003 TJKt 48.70 2/7 156
8. Kusovská Adéla 2003 USK 48.95 2/6 154
9. Eisenmayerová Lucie 2003 PKMo 50.78 2/3 138
10. Brychtová Eliška 2002 LoBe 50.79 2/5 138
11. Žáčková Jůlie 2003 LoBe 53.71 2/8 116
12. Urbanová Alena 2003 USK 54.81 1/5 110
13. Zralá Linda 2003 FEZKO 56.55 1/4 100

20. 50 M ženy - 2004...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mostková Viktorie 2004 POKr 37.76 3/5 335
2. Kinterová Terezie 2004 PKJH 42.97 3/2 227
3. Krobová Hana 2004 KPSRa 44.50 2/4 205
4. Vacková Natálie 2005 SlPl 45.35 2/2 193
5. Korytarová Anna 2005 TJPra 48.29 3/1 160
6. Šleisová Marie 2004 SlPl 58.99 1/2 88
7. Hinštová Nikola 2004 TJPra 01:03.47 1/7 71


21. 50 M muži - 2002 - 2003
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Javorský Ondřej 2002 TJTá 35.79 3/5 285
2. Lizec Jan 2003 SpHoř 37.90 3/3 240
3. Švec Petr 2002 RPl 41.02 2/5 189
4. Neliba Tadeáš 2003 LoBe 41.76 3/7 179
5. Zástava Jan 2003 PKPí 41.82 3/2 178
6. Strejc Michal 2002 TJTá 42.81 2/1 166
7. Kořínek Jakub 2002 POKr 42.90 3/6 165
8. Heinzl Lukáš 2003 TJPra 44.06 3/8 153
9. Koželuh Adam 2003 SpHoř 45.37 2/2 140
10. Kučera Filip 2003 KSPKl 45.39 2/4 139
11. Svoboda Šimon 2003 TJKt 45.74 2/6 136
12. Procházka Michael 2003 LoBe 47.25 1/3 124
13. Červinka Marek 2002 USK 48.58 1/6 114

21. 50 M muži - 2004...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Břečka Vojtěch 2005 TJTá 43.77 2/7 156
2. Borovka Denis 2005 KSPKl 44.29 2/3 150
3. Novotný Lukáš 2005 PKMo 45.38 3/1 140
4. Sabo Jiří 2004 KPSRa 47.45 2/8 122
5. Salvet Martin 2004 PKMo 49.83 1/4 105
6. Vokáč Šimon 2005 TJKt 53.66 1/5 84
7. Michálek Šimon 2005 PKJH 57.74 1/1 68

Závodníci mimo soutěž
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
Špok Ondřej 1985 PKJH 30.60 3/4 455 III. VT

22. 200 P ženy - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Jůdová Milena 1997 TJKt 03:25.03 3/5 345
100 m: 01:40.17

22. 200 P ženy - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hamouzová Barbora 1999 KSPKl 03:06.99 4/6 455 III. VT
100 m: 01:32.24
2. Mňuková Viktorie 1999 PKJH 03:08.48 4/2 445 III. VT
100 m: 01:29.21
3. Vargová Pavlína 1999 SlPl 03:24.12 3/4 350
100 m: 01:39.84
4. Kováříková Lucie 1999 SlPl 03:31.39 3/6 315
100 m: 01:40.76
5. Kutá Pavla 1999 FEZKO 03:36.52 3/3 293
100 m: 01:44.79
6. Cusacková Jessica 1999 KPSRa --- 1/4 0

22. 200 P ženy - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Doubnerová Adéla 2000 KSPKl 03:01.95 4/5 494 III. VT
100 m: 01:26.89
2. Kafková Karolína 2000 KSPKl 03:03.84 4/4 479 III. VT
100 m: 01:28.67
3. Jelínková Johana 2001 KSPKl 03:11.87 4/3 421 III. VT
100 m: 01:32.58
4. Novotná Monika 2001 PKMo 03:17.45 4/7 387
100 m: 01:36.69
5. Chaloupková Aneta 2000 KPSRa 03:18.38 4/1 381
100 m: 01:34.90
6. Nosková Kristýna 2001 TJPra 03:33.45 3/7 306
100 m: 01:41.29
7. Černá Martina 2000 TJKt 03:35.47 3/1 298
100 m: 01:44.50
8. Zralá Daniela 2000 FEZKO 03:47.85 3/8 252
100 m: 01:51.77

22. 200 P ženy - 2002...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Pavelková Alena 2003 FEZKO 03:33.42 2/3 306
100 m: 01:44.68
2. Hašková Zuzana 2002 TJKt 03:34.13 2/4 303
100 m: 01:46.07
3. Schneiderová Sabina 2002 USK 03:34.79 4/8 300
100 m: 01:44.64
4. Paclíková Karolina 2003 TJPra 03:43.34 3/2 267
100 m: 01:49.54
5. Šafandová Tereza 2002 FEZKO 03:48.96 1/3 248
100 m: 01:50.80
6. Prušáková Natálie 2003 FEZKO 03:50.68 2/2 242
100 m: 01:50.69
7. Kopkašová Adriana 2003 FEZKO 03:51.02 2/7 241
100 m: 01:54.21
8. Hejtmánková Valerie 2003 FEZKO 04:06.11 1/5 200
100 m: 02:00.40
9. Hronešová Denisa 2002 PKJH --- 2/5 0


23. 200 P muži - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lizec Jiří 1997 SpHoř 02:54.88 4/6 413
100 m: 01:23.48

23. 200 P muži - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Sedláček Ondřej 1998 PKMo 02:52.73 4/4 429 III. VT
100 m: 01:23.14
2. Douša Dominik 1998 RPl 03:18.20 3/5 284
100 m: 01:38.09
3. Průdek Josef 1999 PKMo 03:18.90 3/6 281
100 m: 01:36.53
4. Panenka Tomáš 1999 TJKt 03:24.34 2/4 259
100 m: 01:39.45
5. Budil Martin 1998 USK 03:41.48 4/7 203
100 m: 01:45.44

23. 200 P muži - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Miko Dušan 2000 LoBe 02:52.86 4/3 428 III. VT
100 m: 01:25.21
2. Bouška Jan 2000 LoBe 03:06.76 4/5 339
100 m: 01:29.20
3. Švehla František 2000 LoBe 03:14.57 3/2 300
100 m: 01:35.69
4. Michálek Filip 2001 PKJH 03:22.79 3/1 265
100 m: 01:38.35
5. Chrzanowský Tadeáš 2001 USK 03:23.19 4/1 263
100 m: 01:37.73
6. Podešť Michal 2001 FaBr 03:25.62 1/4 254
100 m: 01:42.55
7. Novák Pavel 2000 LoBe 03:27.90 1/2 246
100 m: 01:41.09
8. Palivec Adam 2001 FEZKO 03:29.87 3/3 239
100 m: 01:40.71
9. Gerasimov David 2001 KSPKl 03:31.48 2/3 234
100 m: 01:47.23
10. Hlaváček Jan 2001 POKr 03:36.44 2/2 218
100 m: 01:45.79
11. Palata Jan 2001 LoBe 03:36.81 1/3 217
100 m: 01:47.44
12. Lajčuk Leonard 2000 LoBe 03:36.93 1/6 216
100 m: 01:45.61
13. Cozl David 2001 LoBe 03:39.28 3/7 210
100 m: 01:43.73

23. 200 P muži - 2002...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Stríž Vojtěch 2002 PKMo 03:27.40 3/8 248
100 m: 01:41.72
2. Míka Tomáš 2003 LoBe 03:28.98 2/6 242
100 m: 01:43.91
3. Ludvík David 2002 LoBe 03:29.94 2/5 239
100 m: 01:44.42
4. Průdek Jan 2003 PKMo 03:31.39 2/8 234
100 m: 01:43.98
5. Lizec Jan 2003 SpHoř 03:47.67 1/5 187
100 m: 01:51.94
6. Papáček Adam 2003 PKJH 03:50.06 1/7 181
100 m: 01:50.21
7. Kareš Petr 2002 SpHoř 03:55.47 1/1 169
100 m: 01:55.12
8. Fidler Patrik 2003 TJPra 03:58.68 1/8 162
100 m: 01:58.13


24. 400 VZ ženy - 1996 - 1997
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT

24. 400 VZ ženy - 1998 - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Chrzanowská Alexandra 1999 USK 05:56.34 1/2 328
2. Vaníčková Eliška 1999 TJPra 06:15.94 1/8 279

24. 400 VZ ženy - 2000 - 2001
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mourková Daniela 2000 USK 04:46.00 2/4 634 II. VT
2. Drdová Věra 2000 KSPKl 05:11.02 2/5 493 III. VT
3. Sýkorová Klára 2001 LoBe 05:21.15 2/3 447 III. VT
4. Nociarová Nela 2001 FaBr 05:38.72 1/5 381
5. Bernáthová Alžběta 2001 POKr 05:44.80 1/3 362
6. Lamprechtová Tereza 2001 LoBe 05:52.24 2/7 339
7. Štěpánková Simona 2001 POKr 05:57.19 1/6 325
8. Mrkosová Bára 2000 TJKt 05:58.22 1/7 322
9. Novotná Monika 2001 PKMo 06:20.02 2/8 270

24. 400 VZ ženy - 2002...
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Černá Karolína 2003 FaBr 05:44.38 2/1 363
2. Vopatová Veronika 2002 PKMo 05:48.30 1/4 351
3. Gregorová Eliška 2002 KPSRa 05:55.80 1/1 329


25. 4x 50 PZ muži - 1996 - 1997
Štafeta Příjmení a jméno Čas Body

25. 4x 50 PZ muži - 1998 - 1999
Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. PKPi_1 Kracík Tomáš ---      
  Machník Tomáš ---      
  Čarek Filip ---      
  Svoboda Kristián 02:07.16   459 ruč. měř.  
2. MIX Kracík Filip ---      
  Jezek Josef ---      
  Špok Ondřej ---      
  Šejvl Ondřej 02:14.02   392 ruč. měř.  
3. USK Budil Martin ---      
  Chrzanowský Tadeáš ---      
  Hanus Tomáš ---      
  Červinka Marek 02:39.29   233 ruč. měř.  

25. 4x 50 PZ muži - 2000 - 2001
Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. LoBe_A Cozl David ---      
  Bláha Jakub ---      
  Miko Dušan ---      
  Švehla František 02:07.05   460 ruč. měř.  
2. POKr Velík Adam ---      
  Brtník Tomás ---      
  Hlaváček Jan ---      
  Kořínek Jakub 02:27.81   292 ruč. měř.  

25. 4x 50 PZ muži - 2002 - 2003
Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. LoBe_B Ludvík David ---      
  Bouška Jan ---      
  Novák Pavel ---      
  Palata Jan 02:26.22   302 ruč. měř.  
2. PKMO_1 Stríž Vojtěch ---      
  Sedláček Ondřej ---      
  Průdek Josef ---      
  Průdek Jan 02:28.75   287 ruč. měř.  
3. KSPKl A Müller Filip ---      
  Gerasimov David ---      
  Al reyahi Sami ---      
  Souček Marek 02:30.04   279 ruč. měř.  
4. TjTa Voneš Radek ---      
  Břečka Vojtěch ---      
  Javorský Ondřej ---      
  Strejc Michal 02:51.33   188 ruč. měř.  
5. TJPra Krása Ondřej ---      
  Fidler Patrik ---      
  Heinzl Lukáš ---      
  Leszkow Jakub 02:55.46   175 ruč. měř.  
6. KSPKl B Kučera Filip ---      
  Gerasimov Mark ---      
  Borovka Denis ---      
  Kolman Vít 02:59.29   164 ruč. měř.  
7. PKPi_2 Polanský Dominik ---      
  Beneš Jiří ---      
  Zástava Jan ---      
  Šimák Antonín 03:04.99   149 ruč. měř.  
8. FEZKO Petřík Lukáš ---      
  Václavík Jiří ---      
  Hejdánek Šimon ---      
  Pešek Tomáš 03:33.54   97 ruč. měř.  

25. 4x 50 PZ muži - 2004...
Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. SpHor Nosek Jan ---      
  Kareš Petr ---      
  Lizec Jan ---      
  Koželuh Adam 02:48.45   197 ruč. měř.  
2. PKJH_1 Mňuk Richard ---      
  Michálek Filip ---      
  Kešnar Jonáš ---      
  Michálek Šimon 02:57.11   170 ruč. měř.  
3. PKMO_2 Novotný Lukáš ---      
  Hašek Daniel ---      
  Salvet Martin ---      
  Novotný Tomáš 03:28.23   104 ruč. měř.  
4. PKJH_2 Krejćíř Matyas ---      
  Stupka Pavel ---      
  Papáček Adam ---      
  Krejčíř Samuel ---   0 ruč. měř.  


26. 4x 50 PZ ženy - 1996 - 1997
Štafeta Příjmení a jméno Čas Body

26. 4x 50 PZ ženy - 1998 - 1999
Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. Klatovy A Krůsová Gabriela ---      
  Jůdová Milena ---      
  Schusterova Tereza ---      
  Mrkosová Adéla 02:37.77   351 ruč. měř.  

26. 4x 50 PZ ženy - 2000 - 2001
Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. KSPKl A Štemberová Kristýna ---      
  Drdová Věra ---      
  Doubnerová Adéla ---      
  Kafková Karolína 02:18.67   517 ruč. měř.  
2. KPS Rakovnik Chaloupková Aneta ---      
  Železná Michaela ---      
  Cusacková Jessica ---      
  Mordová Anna 02:24.63   456 ruč. měř.  
3. POKr Matějková Barbora ---      
  Bernáthová Alžběta ---      
  Mostková Viktorie ---      
  Štěpánková Simona 02:38.78   345 ruč. měř.  
4. LoBe Bláhová Klára ---      
  Lamprechtová Tereza ---      
  Zajacová Jindřiška ---      
  Sýkorová Klára 02:41.00   331 ruč. měř.  

26. 4x 50 PZ ženy - 2002 - 2003
Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. KSPKl B Sojková Eliška ---      
  Jelínková Johana ---      
  Hamouzová Barbora ---      
  Lhotáková Klára 02:29.19   416 ruč. měř.  
2. TJPra_1 Machníková Natálie ---      
  Nosková Kristýna ---      
  Vaníčková Eliška ---      
  Soumarová Adéla 02:44.03   313 ruč. měř.  
3. PKMO Vopatová Veronika ---      
  Novotná Monika ---      
  Horová Veronika ---      
  Eisenmayerová Lucie 02:44.16   312 ruč. měř.  
4. Klatovy B Hašková Zuzana ---      
  Černá Martina ---      
  Bezpalcová Karolína ---      
  Mrkosová Bára 02:45.33   305 ruč. měř.  
5. USK Urbanová Alena ---      
  Schneiderová Sabina ---      
  Kusovská Adéla ---      
  Venturová Monika 03:06.20   214 ruč. měř.  
6. FEZKO Zralá Linda ---      
  Prušáková Natálie ---      
  Pavelková Alena ---      
  Kollrosová Michaela 03:13.40   191 ruč. měř.  
7. TJPra_2 Krásová Kateřina ---      
  Paclíková Karolina ---      
  Korytarová Anna ---      
  Hořínková Liliana 03:22.93   165 ruč. měř.  

26. 4x 50 PZ ženy - 2004...
Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. PKJH Kinterová Terezie ---      
  Hronešová Denisa ---      
  Michalek ---      
  Kešnar 02:45.62   304 ruč. měř.  
2. KSPKl C Příbrská Aneta ---      
  Pecušová Gabriela ---      
  Jílková Pavla ---      
  Vyčítalová Kateřina 03:31.61   146 ruč. měř.  
3. TjTa Kakosová Aneta ---      
  Fialová Tereza ---      
  Poustecká Lucie ---      
  Marešová Simona 03:38.25   133 ruč. měř.  
4. TJPra_3 Mikešová Lucie ---      
  Fidlerová Lenka ---      
  Hinštová Nikola ---      
  Vokounová Petra 03:46.50   119 ruč. měř.